loader
portfolio

BİZ KİMİZ ?

Çalışmalarını kurumsal yazılımlar alanda yoğunlaştıran Makrosum Bilişim Danışmanlık San. ve Tic.Ltd.Şti eğitim, finans, medikal, bilişim, tekstil, üretim, denizcilik, sanat ve medya alanlarında birçok kamu ve özel sektör kuruluşuna teknolojik, alanda uzman ve eğitimli kadrosunun yanı sıra, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

portfolio portfolio
fancybox

Entegrasyon

Ürettiğimiz ürün ve yazılımlarının farklı sistemlere kolaylıkla entegre edilebilir ve uzun ömürlü olmasına, gelecekte doğabilecek ihtiyaçlara karşı kolay modifiye edilebilir nitelik taşımasına ve tüm müşterilerine iş gücü ve zamandan tasarruf sağlamasına özen gösteriyoruz..

1
fancybox

İHTİYAÇ ve Problem
BELİRLEME

Geliştirdiğimiz projelerde şirketlerin ihtiyaçlarını belirleyerek müşterilerine özel çözümler sunmayı hedefler. Bu projelerin uygulanabilirliği ve firmalara katacağı artı değerin belirlenmesi için gerekli danışmanlık hizmeti de çalışmalarımız arasındadır.

2
fancybox

Kurumsal
ÇEVİKLİK

Sunduğumuz tüm hizmetlerin müşterilerimizde öncelikle verimlilik, kurumsal çeviklik, sadece kurum içi değil kurumlar arası entegrasyona hazır, toplamda rekabet avantajı oluşturacak çözümler olması temel iş yaklaşımızı ortaya koymaktır.

3

BİZİM HAKKIMIZDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BLOG SAYFAMIZA GÖZ ATABİLİRSİNİZ.