Makrosum Saha Satış Otomasyonu Logo

 

İşleriniz büyüyor,  üretiminiz ya da satışınız artıyor mu ?

Artık saha ekipleriniz var, sahada onlarca aracınız, onlarca araç dolusu malınız ve onlarca plasiyeriniz var.

İşlerin büyümesi güzel haber, ancak diğer yandan anlık olarak sahadaki tüm operasyonunuzu görmek, kontrol etmek ve ölçümlemek istiyorsunuz.

Tüm bu işlemleri başarıyla yapabilmeniz ve takip edebilmeniz adına Makrosum Saha Satış Otomasyonu şirketiniz en büyük gücü olacak.

Çünkü kural basit; ölçmediğinizi yönetemezsiniz.

Makrosum Saha Satış Otomasyonu ile saha gücünüzü en etkin ve verimli bir şekilde kullanmanızı sağlayan bir mobil saha satış otomasyonudur. Mobil cihaz yazılımı, saha satış yönetimi yazılımı, Makrosum Depo Otomasyonu ve ön muhasebe yazılımı olmak üzere dört farklı yazılımın bileşkesidir ve tek yazılımla hem ön muhasebenizi yönetebilir, hem saha satış gücünüzü en doğru şekilde yönetebilir, hem deponuzu gerçek anlamda takip edebilirsiniz.

Ön muhasebe olarak kullanmayıp, var olan muhasebe yazılımına entegre de edilebilen Makrosum Saha Satış Otomasyonunun bu anlamdaki en büyük avantajı herhangi bir önmuhasebe programına bağımlılığının olmamasıdır.

 Makrosum Saha Satış Otomasyonu ile ofiste zaten kolaylıkla yaptığınız tüm işlemleri sahada da yapabilme gücüne sahipsiniz. Fatura, Çek-Senet, İrsaliye, Sipariş, Tahsilat, Rut Takibi, Araç Takibi,  Araç Stoku Takibi, Merkez Stok Görüntüleme kullanıcı tanımlı dilediğiniz kadar rapor…

Peki bu saha satış otomasyonu teknolojilerini, bu denli ileri düzey bir altyapıyı kurmak için mutlaka 500-1000 araçlık filolar mı olmak gerekiyor? Ya da çok büyük şirketlerin yapabileceği yatırımlar mı bunlar?

Evet, biliyoruz, birçok şirketin kendi ana işine bile yatırım yapamadığı bir dönemde, sizi geleceğe taşıyacak, işinizi kolaylaştıracak, sistematik hale getirecek bir sisteme yatırım yapmak kolay iş değil. Bu yüzden Makrosum Saha Satış Otomasyonu, 12 yıllık Yediyirmi Bilişim Danışmanlık Ltd. Şti.  gücüyle bu yatırımınızı hem en uygun fiyatlarla hem de en uygun ödeme koşullarıyla anahtar teslim şekilde kuruluyor ve kullanımınıza sunuluyor.

Makrosum Saha Satış Otomasyonu, Windows CE ve Windows Mobile işletim sistemi tüm el terminallerind, ios veya android işletim sistemli tüm tabletlerde ve hatta cep telefonlarında bile çalışabilen esnek ve platformdan bağımsız bir yazılımdır.

ETA, Logo, Netsis gibi yazılımlarla online entegrasyonu bulunan Makrosum Saha Satış Otomasyonu, kurulum sırasında mevcut muhasebe programınızdaki tüm geçmiş verilerin güncel şekilde sisteme aktarılmasını da sağlıyor.

Şimdi ilk adımı atıp, bize ulaşın, geri kalanı Makrosum Saha Satış Otomasyonu’na bırakın.

 


 

Diğer Referanslarımız:

makrosum_crm     makrosum_b2b     makrosum_sms

makrosum_smm     makrosum_sadakat_sistemi     makrosum_saha_satis_sistemi

makrosum_otvt     makrosum_magaza_satis_sistemi     makrosum_erp

makrosum_genel_muhasebe     makrosum_depo_otomasyonu     makrosum_e_fatura

makrosum_e-ticaret     makrosum_mutabakat

 

Paylaş :Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn