Makrosum CRM

 

Makrosum CRM ile başarı çok kolay… Zaten gerçekleştirdiğiniz tüm operasyonlarınızı ekstra zaman kaybetmeden aynı şekilde yapmaya devam edin. Maksorum CRM işinize verim katsın.

Müşteri ve İlgili Kişi verilerinizi tek bir sistem üzerinden yönetin. 360° görünüm ile müşterilerinizin tüm verilerine tek ekran üzerinden erişin.

Potansiyel müşterilerinizin, müşteri olma yolunda ki aksiyonlarını yönetin. Eforlarınız ile birlitke müşteri kazanım oranlarınızı raporlayın.

Müşterilerle telefon, mail, toplantı, email, sms gibi aktivitelerinizi tek sistem üzerinden yöneterek, kurumsal hafızanızı oluşturun.

Makrosum CRM ile tüm satış, sözleşme belgelerinizi müşterilerizle ilişkilendirerek tek bir yapı üzerinden erişilmesini sağlayın.

Müşterilerinize yönelik Pazarlama çalışmalarınızı planlayın. Hedef kitlelerinizi basit arayüz üzerinden, istediğiniz kriterlerde statik veya dinamik olarak oluşturun.

Müşterilerinize e-mail, sms, mms, twitter, facebook, call center gibi kanallarınız üzerinden Kampanya süreçlerinizi yürütün, geri dönüş oranlarınızı raporlayın.

Müşteri servis, bakım, SLA sözleşmelerinizi yönetin, tek bir sistem üzerinde saklayın. İlgili iş akışları ile onay mekanizmalarınızı ve yönlendirmelerinizi takip edin.

Tüm satış süreçlerinizi ve geçmişe yönelik verilerinizi tek bir sistem üzerinden yönetin. Satışın gerçekleştiği döneme kadar sarf ettiğiniz eforlarınızı ölçümleyin, raporlayın.

Müşteri memnuniyetinizin artması için gelen istek, öneri, şikayet taleplerinizi tek bir sistem üzerinde değerlendirin. Call Center entegrasyonları ile süreç verimliliğinizi arttırın, maliyetlerinizi azaltın.

Servis hizmetlerinizi tanımlayın, ilgili takımlarınızı ve ekipmanlarınızı oluşturun, görev atamalarını gerçekleştirin. Takımlarınızın verimliliğini anlık gözlemleyin ve tüm servis süreçlerinizi kontrol edin.

E-Ticaret, Front-Desk, ERP veya direkt CRM üzerinden üzerinden topladığınız siparişlerinizin yönetimi iş akışlarınıza göre özelleştirin. Sipariş sonrası sevkiyat yöntemlerinizi belirleyin ve aşamaları izleyin.

Müşterilere özel kampanyanlar kurgulayın, Puan Kazanma-Harcama kartlarını CRM’de tutun. Davranışlarını gözlemleyin, değer segmentasyon verilerinizi, Churn analizlerinizi oluşturun.

Twitter, Facebook, şikayetvar.com gibi sosyal mecraları ve basın bültenlerini ister geliştirdiğimiz yazılım üzerinden, ister CRM üzerinden takip edin. Kurumunuz ile ilgili iletileri yakalayın ve raporlayın.

ERP – Muhasebe sistemleri ile entegasyon sağlanarak, müşteri özet finansal verilerinize CRM içerisinden erişin, satış süreçlerinizde değerlendirin. CRM üzerinden gerçekleşen satış işlemlerini Makrosum-ERP sisteminize veya LOGO-VEGA-MİKRO Muhasebe programlarınıza aktarın.

Makrosum E-Ticaret siteniz ve portalleriniz üzerinden gelen istek, öneri, şikayet taleplerini toplayın ve Talep Yönetim iş akışlarınıza otomatik dahil edin. Makrosum E-Ticaret ortamlarınıza, Makrosum  CRM üzerinde hazırlanan kampanya içeriklerinizi iletin.

Makrosum CRM üzerinde tanımladığınız kampanyaların kasa veya kiosk sistemlerinize iletilmesini ve işletilmesini sağlayın. Kasada tanımlı ürün ve ürün gruplarınızı Makrosum CRM içerisine alın, kampanya süreçleriniz içerisinde kullanın.

 


 

Diğer Referanslarımız:

makrosum_crm     makrosum_b2b     makrosum_sms

makrosum_smm     makrosum_sadakat_sistemi     makrosum_saha_satis_sistemi

makrosum_otvt     makrosum_magaza_satis_sistemi     makrosum_erp

makrosum_genel_muhasebe     makrosum_depo_otomasyonu     makrosum_e_fatura

makrosum_e-ticaret     makrosum_mutabakat

 

Paylaş :Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn