Çalışmalarını kurumsal yazılımlar alanda yoğunlaştıran Makrosum Bilişim Danışmanlık San. ve Tic.Ltd.Şti eğitim, finans, medikal, bilişim, tekstil, üretim, denizcilik, sanat ve medya alanlarında birçok kamu ve özel sektör kuruluşuna teknolojik, alanda uzman ve eğitimli kadrosunun yanı sıra, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Makrosum Bilişim Danışmanlık San. ve Tic.Ltd.Şti ürettiği ürün ve yazılımlarının farklı sistemlere kolaylıkla entegre edilebilir ve uzun ömürlü olmasına, gelecekte doğabilecek ihtiyaçlara karşı kolay modifiye edilebilir nitelik taşımasına ve tüm müşterilerine iş gücü ve zamandan tasarruf sağlamasına özen gösterir.

Makrosum Bilişim Danışmanlık San. ve Tic.Ltd.Şti geliştirdiği projelerde şirketlerin ihtiyaçlarını belirleyerek müşterilerine özel çözümler sunmayı hedefler. Bu projelerin uygulanabilirliği ve firmalara katacağı artı değerin belirlenmesi için gerekli danışmanlık hizmeti de çalışmalarımız arasındadır.

Sunduğumuz tüm hizmetlerin müşterilerimizde öncelikle verimlilik, kurumsal çeviklik, sadece kurum içi değil kurumlar arası entegrasyona hazır, toplamda rekabet avantajı oluşturacak çözümler olması temel iş yaklaşımızı ortaya koymaktır.

Paylaş :Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn